Platzierung |
Name |
Zeit |
1 |
165
Herzog, Emil (2004)
Team Auto Eder
|
00:24:45.600 |
2 |
40
Kockelmann, Mathieu (2004)
Team Luxemburg
|
00:25:05.600 |
3 |
15
Kärsten, Moritz (2003)
Team Wipotec RLP
|
00:25:06.900 |
4 |
166
Lührs, Luis-Joe (2003)
Team Auto Eder
|
00:25:07.900 |
5 |
57
Gebhardt, Philipp (2003)
STEVENS Juniorenteam Thüringen
|
00:25:10.000 |
6 |
147
Balgenorth, Noah (2004)
LV Niedersachsen
|
00:25:14.400 |
7 |
22
Wünstel, Fabian (2004)
Team Wipotec RLP
|
00:25:16.600 |
8 |
90
Smekal, Nico (2003)
ROSE Team NRW
|
00:25:20.100 |
9 |
42
Kess, Alexandre (2003)
Team Luxemburg
|
00:25:22.200 |
10 |
146
Schröder, Jasper (2004)
LV Niedersachsen
|
00:25:24.800 |
11 |
89
Kommnick, Janis (2003)
ROSE Team NRW
|
00:25:24.800 |
12 |
61
Reißmann, Johannes (2004)
STEVENS Juniorenteam Thüringen
|
00:25:30.500 |
13 |
161
Groß, Matteo (2004)
Team Auto Eder
|
00:25:30.900 |
14 |
129
Abt, Cedric (2003)
LV Baden
|
00:25:35.000 |
15 |
17
Lennemann, Anton Theo (2003)
Team Wipotec RLP
|
00:25:40.800 |
16 |
84
Koech, Silas (2003)
ROSE Team NRW
|
00:25:40.900 |
17 |
91
Appelbaum, Henri Johannes (2004)
ROSE Team NRW
|
00:25:43.500 |
18 |
87
Müller, Tobias (2004)
ROSE Team NRW
|
00:25:49.900 |
19 |
85
Jochum, Ben Felix (2004)
ROSE Team NRW
|
00:25:50.500 |
20 |
132
Uhrig, Leon (2003)
LV Baden
|
00:25:50.900 |
21 |
2
Rybicki, Mikolaj (2003)
Team Marco Brenner LV Bayern
|
00:25:53.400 |
22 |
83
Gehrke, Paul (2003)
ROSE Team NRW
|
00:25:53.500 |
23 |
115
Kuchinke, Gabriel (2004)
Landesverband Brandenburg
|
00:25:56.300 |
24 |
160
Schrag, Daniel (2003)
Team Auto Eder
|
00:26:02.100 |
25 |
27
Märkl, Max (2004)
Team Wipotec RLP
|
00:26:05.200 |
26 |
214
Grozev, Gabriel (2003)
Team F Trans
|
00:26:05.700 |
27 |
110
Unterberger, Phillip (2003)
Landesverband Brandenburg
|
00:26:08.100 |
28 |
59
Boos, Benjamin (2003)
STEVENS Juniorenteam Thüringen
|
00:26:13.800 |
29 |
3
Keller, Paul (2003)
Team Marco Brenner LV Bayern
|
00:26:14.500 |
30 |
118
Spitzer, Oliver (2003)
Junioren Schwalbe Team Sachsen
|
00:26:21.300 |
31 |
144
Köbernik, Tom (2004)
LV Niedersachsen
|
00:26:22.400 |
32 |
19
Decker, Enzo (2003)
Team Wipotec RLP
|
00:26:22.900 |
33 |
194
Gabelica, Laurin (2004)
LV Hessen
|
00:26:24.800 |
34 |
113
Oppitz, Jacob, Tilmann (2004)
Landesverband Brandenburg
|
00:26:29.900 |
35 |
12
Roth, Maximilian (2004)
Team Marco Brenner LV Bayern
|
00:26:34.400 |
36 |
39
Michotte, Niels (2004)
Team Luxemburg
|
00:26:35.700 |
37 |
157
Schmidt, Torge Ruben (2004)
Team Dr. Joseph Billigmann p/b Christian Knees
|
00:26:37.300 |
38 |
76
Fleischmann, Felix (2004)
LV Berlin Junioren
|
00:26:37.800 |
39 |
9
Gloning, Thomas (2004)
Team Marco Brenner LV Bayern
|
00:26:38.000 |
40 |
152
Vortkamp, Clemens (2004)
Team Dr. Joseph Billigmann p/b Christian Knees
|
00:26:39.400 |
41 |
101
Penna, Fausto Valentin (2004)
WRSV-Holczer-Radsport-Team
|
00:26:41.100 |
42 |
138
Rinklef, Jan (2004)
LV Baden
|
00:26:41.200 |
43 |
11
Potrykus, Anton (2004)
Team Marco Brenner LV Bayern
|
00:26:41.300 |
44 |
179
Metzler, Noa Nick (2003)
Team AGS
|
00:26:43.000 |
45 |
211
Schröder, Malte (2004)
THE DUKES Racing Team
|
00:26:45.800 |
46 |
97
Bangert, Nick (2004)
WRSV-Holczer-Radsport-Team
|
00:26:47.400 |
47 |
111
Zippan, Nicolas (2004)
Landesverband Brandenburg
|
00:26:52.600 |
48 |
5
Kleinhans, Mika (2003)
Team Marco Brenner LV Bayern
|
00:26:52.700 |
49 |
33
Morang, Mil (2004)
Team Luxemburg
|
00:26:56.000 |
50 |
154
Tilgen, Tarin (2004)
Team Dr. Joseph Billigmann p/b Christian Knees
|
00:26:59.400 |
51 |
150
Hoffmann, Mika (2003)
Team Dr. Joseph Billigmann p/b Christian Knees
|
00:27:02.300 |
52 |
67
Seidel, Karl Elia (2004)
STEVENS Juniorenteam Thüringen
|
00:27:03.000 |
53 |
20
Krüger, Tjark Ole (2004)
Team Wipotec RLP
|
00:27:03.100 |
54 |
133
Steigert, Elias (2003)
LV Baden
|
00:27:08.100 |
55 |
215
Trebes, Magnus (2003)
Team F Trans
|
00:27:11.900 |
56 |
156
Dreis, Florian Henrik (2003)
Team Dr. Joseph Billigmann p/b Christian Knees
|
00:27:18.000 |
57 |
92
Rottmann, Jonathan Malte (2004)
ROSE Team NRW
|
00:27:18.300 |
58 |
137
Beck, Jonas (2004)
LV Baden
|
00:27:25.000 |
59 |
131
Heinemann, Leon (2003)
LV Baden
|
00:27:37.300 |
60 |
153
Jablonski, Ole (2004)
Team Dr. Joseph Billigmann p/b Christian Knees
|
00:27:37.800 |
61 |
216
Klatte, Philip (2003)
Team F Trans
|
00:27:38.200 |
62 |
24
Kasnya, Luca (2004)
Team Wipotec RLP
|
00:27:38.600 |
63 |
134
Steppe, Jonas (2003)
LV Baden
|
00:27:41.700 |
64 |
184
Stein, Cedric (2003)
Team AGS
|
00:27:48.000 |
65 |
136
Schaaf, Manuel (2004)
LV Baden
|
00:27:49.500 |
66 |
107
Maschke, Malte (2003)
Landesverband Brandenburg
|
00:27:51.900 |
67 |
120
Loos, Derrick (2004)
Junioren Schwalbe Team Sachsen
|
00:27:53.500 |
68 |
79
Buth, Jerome (2004)
LV Berlin Junioren
|
00:27:56.800 |
69 |
122
Drechsler, Max-Paul (2004)
Junioren Schwalbe Team Sachsen
|
00:28:02.100 |
70 |
70
Liedtke, Lars (2004)
LV Berlin Junioren
|
00:28:10.600 |
71 |
189
van Schaik, Leander (2004)
LV Hessen
|
00:28:11.400 |
72 |
73
Ruhe, Robin (2003)
LV Berlin Junioren
|
00:28:14.900 |
73 |
126
Hähle, Franz (2004)
Junioren Schwalbe Team Sachsen
|
00:28:29.600 |
74 |
180
Böker, Noah (2003)
Team AGS
|
00:28:30.000 |
75 |
128
Klötzing, Odin (2003)
Junioren Schwalbe Team Sachsen
|
00:28:32.400 |
76 |
127
Zinßer, Konrad (2004)
Junioren Schwalbe Team Sachsen
|
00:28:48.200 |
77 |
95
Hofer, Mika (2003)
WRSV-Holczer-Radsport-Team
|
00:29:12.100 |
78 |
183
Grawe, Ole (2003)
Team AGS
|
00:29:14.000 |
79 |
195
Wille, Darius (2004)
LV Hessen
|
00:29:37.100 |
80 |
199
Haedenkamp, Paul (2004)
Reinheim Rockets Powered by Merck & Guilty 76
|
00:30:13.500 |